Хозяйка_медной_горы (amazonka_urals) wrote,
Хозяйка_медной_горы
amazonka_urals

Рудык и мочегонное // Иллюстрация к предыдущему посту

Оригинал взят у signor_antonio в Рудык и мочегонное // Иллюстрация к предыдущему посту
Рудык, прямая речь:

"О другій годині я вийшов із Кіровського райвідділку, подзвонив Тягнибоку. Через 15 секунд 8 невідомих осіб під криками "Ми піймали сепаратиста" витягли мене з машини, посадили в автобус і повезли до Дніпропетровської облдержадміністрації. Там вимагали, щоб я звільнив першого заступника начальника в Головному управлінні Держземагентства Дніпропетровської ОДА Вадима Чупила і призначив якусь Гуніну. Я відмовився. Після чого мене відвезли у підвал, де протримали 4 години. Потім сказали, що їду на АТО, але знову повезли у Дніпропетровську облдержадміністрацію. Щоб випити 100 грамів за померлих солдатів. Казали, що відпустити не можуть. Телефон вкрали і не повернули", - розповів Рудик.

З його слів, наступного дня він утік до партійного обласного офісу "Свободи". Звідти виїхав до Києва. Щодо того, що він підписував заяву з проханням мобілізувати його до зони АТО він назвав неправдивими. Щодо незаконного утримання у підвалі Рудик написав заяву у СБУ, міліції та прокуратури.

"Мені дали сечогінну таблетку і не випускали в туалет. Я, свободівець, переживав не за своє життя, а за те, що я не витримаю і мене обісцяним покажуть на усю країну", - обурився голова Держземагентства."

http://antikor.com.ua/articles/11626-svobodivetsj_rudik_rozpoviv_pro_svoje_vikradennja

Перевод:

В два часа я вышел из Кировского райотдела позвонил Тягнибоку. Через 15 секунд 8 неизвестных лиц c криками "Мы поймали сепаратиста" вытащили меня из машины, посадили в автобус и повезли в Днепропетровской облгосадминистрации. Там требовали, чтобы я уволил первого заместителя начальника в Главном управлении Госземагентства в Днепропетровской ОГА Вадима Чупила и назначил какую-то Гунину. Я отказался. После чего меня отвезли в подвал, где продержали 4 часа. Потом сказали, что еду на АТО, но опять повезли в Днепропетровскую облгосадминистрацию. Чтобы выпить 100 граммов за умерших солдат. Говорили, что отпустить не могут. Телефон украли и не вернули", - рассказал Рудык.

"Мне дали мочегонное и не выпускали в туалет. Я, свободовец, переживал не на свою жизнь, а за то, что я не выдержу, и меня обоссавшимся покажут на всю страну"

///

Мочегонное - новое слово в кадровой политике!Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments